O nás

 

 

Vítejte v našem elektrokrámku!

 

Jsme malá útulná firma, založena roku 2020 zameřující se na elektroinstalace. S láskou k elektrotechnice a pečlivým přístupem vytváříme prostředí, kde se společne s Vámi staráme o bezpečnou a efektivní elektroinstalaci pro Vaše domovy a podniky.

                       

 

 

Kdo jsme:

Jsme dva podnikatelé, kteří spojili své znalosti a nadšení, abychom vytvořili Elektrokrámek, kde nejen prodáváme produkty, ale poskytujeme odborné elektroinstalační služby. S vášní a kompetencemi chceme být Vaším spolehlivým partnerem při každém elektrickém projektu.

 

 

 

Naše služby:

Nabízíme širokou škálu elektroinstalačních materiálu jak v kamenném obchodě, tak v našem e-shopu. Zároveň disponujeme týmem zkušených zaměstnanců, kteří se specializují na elektroinstalace. Od nových instalací až po servis a opravy – naše služby jsou zameřeny na to, abychom Vám poskytli kompletní elektrorešení.


 

 

Náš tým:

 

 

 

 

 

 

Naše vize:

Veříme, že spojení kamenného obchodu, e-shopu a profesionálních elektroinstalačních služeb vytváří ideální prostředí pro zákazníky, kteří hledají nejen produkty, ale také odbornou pomoc při realizaci elektroinstalací. Chceme být vaším pruvodcem v elektrických projektech, poskytující kompletní podporu od nákupu po instalaci.

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše