Profil 3035

Obrázek
Montážní část profilu zjednodušující přisazení na povrch a vedení kabelů Možnost zavěšení nebo přisazení přímo na povrch Možnost servisu LED díky jednoduché demontáži od montážní...Zobrazit více +
Na poptávku
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
586,10 Kč 484,38 Kč bez DPH
Cena po registraci:556,80 Kč s DPH
Kód00480
Montážní část profilu zjednodušující přisazení na povrch a vedení kabelů Možnost zavěšení nebo přisazení přímo na povrch Možnost servisu LED díky jednoduché demontáži od montážní části profilu Možnost propojení svítidel do světelných linií Popis Technická specifikace Účel produktu - liniová svítidla zavěšená nebo přisazená na povrch Instalace - prostřednictvím montážní části profilu přímo na povrch nebo použitím závěsných systémů dostupných v nabídce KLUŚ Další informace - montážní část profilu současně plní funkci prostoru pro vedení kabelů Profil 3035 se skládá ze dvou profilů - profil 3035-O pro LED pásek a montážního profilu. Ty jsou spojené pružinami BLOK v počtu: Délka profilu 3035 1 m 2 m 3 m Počet pružin BLOK 4 6 8 Pružiny v daném množství jsou součástí sestavy - U svítidel, která nejsou delší než 70cm není nutné používat pružiny BLOK, pod podmínkou užití dvou záslepek, které zabezpečí profil před rozepnutím - Velikost profilu umožňuje montáž 2 LED pásků o šířce 10mm nebo 3 LED pásků o šířce 8mm. - Souvislou světelnou linii je možné získat při použití 120 LED/m; 9,6W.
Detail
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše