Pružina GP

Obrázek
Pružina sloužící k uchycení profilů, vybavených malým zámkem, na povrch. Popis TYPY PRUŽIN Pružiny jsou určeny pro snadnou montáž profilů a svítidel Kluś do sádrokartonových...Zobrazit více +
Na poptávku
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
35,50 Kč 29,34 Kč bez DPH
Cena po registraci:33,60 Kč s DPH
Kód00476
Pružina sloužící k uchycení profilů, vybavených malým zámkem, na povrch. Popis TYPY PRUŽIN Pružiny jsou určeny pro snadnou montáž profilů a svítidel Kluś do sádrokartonových stropů a na rovné povrchy. DĚLÍ SE NA: - Povrchové pružiny - Pružiny do drážky POVRCHOVÉ PRUŽINY: Slouží k uchycení přisazených profilů. Minimální hloubka materiálu (plochy) na kterou bude profil instalován je 10 mm. Průměr otvoru pro instalaci těchto pružin je 10 mm. TYPY POVRCHOVÝCH PRUŽIN: - Pružina GP: je určena do drážek o menší velikosti jako u profilu GIP, do profilů bez límce (přesahu). - Pružina TR: je určena do širších drážek, jako u profilu TRIADA. Bez límce (přesahu). - Pružina PDS: je určená do profilů bez límce (přesahu) nebo může být k profilu uchycená za pomocí šroubu M3 s průměrem 3 mm či nýtu. Použité šrouby nebo nýty musí mít plochou hlavu. Otvory v profilu musí mít na hlavu šroubu vyfrézovaný (vyvrtaný) kuželovitý tvar, aby šroub lícoval s povrchem profilu. PRUŽINY DO DRÁŽEK: Slouží k uchycení profilů a svítidel s límcem (s přesahem), určených k instalaci do drážek. TYPY PRUŽIN DO DRÁŽKY: - Pružina KMA je určená pro profily s límcem (přesahem) a velikostí drážky jako u profilu GIP. - Pružina KDU je určená pro profily s límcem (přesahem) a velikostí drážky jako u profilu TRIADA.
Detail
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše